Sekite naujienas socialiniuose tinkluose:

Darbuotojų paieška ir atranka

Personalo paieška ir atranka imlus laikui, kūrybiškumo, vadybinių ir psichologinių žinių reikalaujantis procesas. Profesionaliai organizuotas atrankos procesas kuria pozityvų darbdavio įvaizdį, o tinkamai atrinktas kandidatas darbdaviui sutaupo ne tik laiko ir lėšų, bet ir padeda išvengti neigiamos įtakos dirbančių asmenų atžvilgiu.

PERSONALO ATRANKOS PASLAUGOS:

  • PILNA ATRANKA – tinkamo darbuotojo suradimas ir profesionalus kompetencijų, gebėjimų įvertinimas pagal Jūsų įmonės specifiką ir darbo pobūdį, su darbuotojo adaptaciją palengvinančiomis rekomendacijomis.
    Ją sudaro: potencialių kandidatų paieška ir pritraukimas, atranka ir tinkamumo įmonei ir darbo vietai įvertinimas (gebėjimų, įgūdžių, asmeninių savybių). Jums pateikiame atrinktų kandidatų CV, gautas rekomendacijas ir psichologines charakteristikas bei rekomendacijas, tolimesniam sėkmingam bendravimui ir efektyvesnei naujo darbuotojo adaptacijai. 
    Šiai paslaugai suteikiama garantija: jei su atrinktu darbuotoju, bandomojo periodo laikotarpiu, yra nutraukiama darbo sutartis, atranka vykdoma pakartotinai be papildomų apmokėjimų.
  • DALINĖ ATRANKA – kandidatų pritraukimas ir tinkamiausių kandidatų atranka. Ją sudaro potencialių kandidatų pritraukimas, paieška ir CV atranka, kandidatų tinkamumą įvertinant nuotoliniu būdu. Jums pateikiame atrinktų kandidatų CV ir charakteristikas. 
  • TARPININKAVIMO PASLAUGA / GALVŲ MEDŽIOKLĖ – konkrečią darbo patirtį, gebėjimus turinčių asmenų paieška ir verbavimas, derybos dėl darbovietės pakeitimo.